Cesta hrdiny

Na Cestě hrdiny se máte příležitost setkat s různými důležitými aspekty své osobnosti a propojit je se svou aktuální životní situací, zamyslet se nad svou životní cestou a jejím smyslem a uvědomit si své zdroje síly a podpory.

Cesta hrdiny je pojem, který zavedl psychoterapeut a herec Paul Rebillot. Na základě svých zkušeností z prodělané psychospirituální krize vypracoval "cestu hrdiny", sérii imaginací doprovázenou dalšími technikami (psychodrama, dialog...), která může člověka posunout dál v jeho osobním procesu.

V našem případě se imaginace střídají nejčastěji s přehráváním klíčových situaci s kolegy ze skupiny, s některými tématy terapeuticky pracujeme v malé skupince.

Archetypy a témata, se kterými se můžete na své cestě setkat, jsou: motiv hrdiny, setkání s králem/královnou (vztah k autoritám), motiv moudrosti, setkání se svou temnou stránkou, překonávání překážek, poslání mé cesty (smysl mého života, jeho současné fáze)...

Vše probíhá v bezpečné atmosféře psychoterapeutického přístupu pod vedením zkušených terapeutů. Maximální počet účastníků je 15. Velká část integrace jednotlivých imaginací probíhá ve trojicích.

Workshop je velmi intenzivní, podle zpětné vazby z něj účastníci čerpají podporu a integrují zážitky z něj několik měsíců.

Letní termín: 1. - 4. 8. 2024

Lektoři: 

Marian Chrasta, lektor IVGT

Jana Rašková, Procesní terapeutka IVGT

Počet hodin: 27

Místo: IVGT, K Tuchoměřicům 1. Praha 6 - Přední Kopanina.

V Institutu je možné v čase kurzu přespat za příspěvek 100 Kč na noc.

Cena: 6 500 Kč

Seminář se započítává do systému vzdělávání v Gestalt terapii podle norem EAGT.

Potřebujete-li další informace ke kurzu, volejte na tel: 775 022 121 nebo pište na email marian( )chrasta.cz.

Těšíme se na setkání s Vámi!

Jana Rašková a Marian Chrasta

Chcete se na Cestu hrdiny přihlásit nebo získat další informace?

Vyplňte formulář

nebo napište na marian( )chrasta.cz